Питання та відповіді

Оплата товарів здійснюється в магазинах Техносток:

 

Готівкою.

Безготівковий розрахунок банківськими картками Visa і MasterCard.

Для власників платіжних карток АТ КБ "ПРИВАТБАНК» доступна послуга «Оплата частинами» до 6 платежів без переплат, або «Миттєва розстрочка» до 24 місяців на весь асортимент Б/В товарів.

Пересиланням в найближчий магазин «Техносток» в вашому місті. Відправлення ТВ техніки, моніторів і системних блоків здійснюється тільки за оплати спеціалізованої упаковки товару (обрешітки).

 

Зверніть увагу:

 

Відправка крупногабаритної техніки не здійснюється. Тільки самостійне вивезення з магазина.

Вся техніка магазинів «Техносток» проходить перевірку і передпродажну підготовку нашими фахівцями.

При покупці Б/В техніки в разі виявлення дефектів, за умови збереження цілісності пломб, відсутності слідів самостійного розбирання і вологи, без внесення змін та модифікацій ПЗ Ви можете обміняти її протягом 24 годин.

Послуга захисту техніки

«Захист 31 день» -  додаткова послуга захисту придбаної техніки терміном на 31 день за умови цілісності пломб, відсутності слідів самостійного розбирання і вологи, без внесення змін та модифікацій ПЗ.


«Техно + 61 день» - додаткова послуга захисту придбаної техніки терміном на 61 день за умови цілісності пломб, відсутності слідів самостійного розбирання і вологи, без внесення змін та модифікацій ПЗ. В даній послузі передбачено можливість обміну придбаного товару з будь-якої причини (за умови збереження товарного вигляду).


Додаткові послуги захисту не поширюються на наступні категорії товарів: Активний відпочинок, Сад-город, Інструменти.

Заявка на підбір товару

Надіслати повідомлення

Передзвоніть мені